جاذبه های طبیعی و گردشگری استانبول از آن دسته مکان هایی است که وقتی در ترکیه هستید حتما باید از آن دیدن کنید. اکواریوم استانبول یک آکواریوم عظیم و بزرگ است که به دلیل مساحت زیاد و وجود اماکن بیشمار به یکی از بزرگترین آکوایوم های دنیا تبدیل شده است.

نقشه آکواریم استانبول نقشه آکواریم استانبول


آکواریوم استانبول یکی از بزرگترین آکواریوم های دنیا میباشد که مساحتی بالغ بر 22 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده است و عضو رسمی انجمن جهانی باغ وحش‌ ها و آکواریوم‌ها (WAZA) میباشد.این آکواریوم در نزدیکی اتوبان و سیستم حمل‌ و نقل راه‌ آهن واقع شده است و تنها 5 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک و میدان تکسیم فاصله دارد. آکواریوم بزرگ استانبول محل مناسبی برای تفریح و گردش در میان ماهی های رنگارنگ میباشد در این محل میتوانید علاوه بر تماشای ماهی های زیبا به دیدار پنگوئن های رمانتیک و 15 هزار جانور خشکی و دریایی بروید و آنها را از نزدیک ببینید و به آنها غذا بدهید.

قیمت اکواریم استانبول قیمت اکواریم استانبول

اکواریوم بزرگ استانبول دارای 2 ساختمان اصلی میباشد که در آن 64 مخزن با ظرفیت 6800 مترمربع آب وجود دارد و همچنین نیز دارای دو سالن سینمای پنج بعدی است ،این سالن ها دارای ظرفیت 15 نفره میباشند که با ورود به این سالن ها یک فیلم سه بعدی برای گردشگران تور آکواریوم استانبول به نمایش گذاشته میشود که در آن باد، مه و آب را هم شبیه‌ سازی می‌ کنند تا حس فیلم کاملا شبیه به واقعیت شود.

Istanbul Aquarium Istanbul Aquarium

با رفتن به تونل آکواریوم استانبول بخش هایی که پیش روی شما قرار میگیرد شامل :دریای سیاه، تنگه‌ی استانبول، تنگه‌ ی داردانل، دریای اژه، کانال سوئز، دریای سرخ، گرمای جهانی، دریای مدیترانه، تنگه‌ ی جبل‌ الطارق، شرق اقیانوس اطلس (آزادی، کشتی غرق شده)، میان اطلسی، غرب اقیانوس اطلس، کانال پاناما، اقیانوس آرام، ناتیلوس (زیردریایی) و جنگل استوایی میباشد.

اطلاعات تور آکواریم استانبول شب

  • ساعات کاری اکواریم استانبول : همه روزه از ساعت 08 صبح تا 22 شب
  • هزینه ورودی آکواریوم استانبول : برای بزرگسالان 42 لیر ، برای دانش‌آموزان، معلمان و افراد بالای 65 سال 29 لیر ، برای کودکان زیر 2 سال رایگان

 

بزرگترین آکواریم استانبول بزرگترین آکواریم استانبول