همانطور که میدانید ، اگر قصد رزرو تور آنتالیا را دارید ، باید در انتخاب هتل و پرواز خود دقت کنید . خوشبختانه هتل های آنتالیا با استاندارهای جهانی ساخته می شوند و با بهترین هتل های امریکا و اروپا رقابت می کنند . یکی از جدیدترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا ، هتل توپکاپی پالاس می باشد پس میتوانید با رزرو تور آنتالیا نوروز 97 از اولین اقامت کنندگان در این هتل آنتالیا باشید .

هتل توپکاپی پالاس در انتالیاهتل وو توپکایی پالاس یکی از مهمترین و بهترین هتل های ترکیه محسوب می شود که در شهر زیبا، رویایی و پر از سواحل لارا و در منطقه کندو واقع شده است و تنها چند دقیقه با ساحل لارا و 19 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد. این هتل پنج ستاره که در لیست هتل های خوش امکانات آنتالیا قرار دارد مانند تمامی هتل های پنج ستاره از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی بر خوردار میباشد.

هتل 5 ستاره توپکاپی پالاس آنتالیا
هتل 5 ستاره توپکاپی پالاس آنتالیا


هتل 5ستاره توپکایی پالاس لارا در آنتالیا دارای 908 اتاق استاندارد و خانوادگی میباشد. اتاق های این هتل بزرگ، روشن،تمیز و با دکوری بسیار شیک و زیبا است که هر روز و گاهی روزی دوبار نظافت می شود و تنوع دکوراسیون این اتاق ها باعث می شود مهمانان بتوانند مطابق نیاز و سلیقه خود اتاقی را که می خواهند انتخاب کنند و دارای بالکنی زیبا رو به سواحل را دارا میباشند .سیستم تهویه مطبوع، گاوصندوق، تلفن، سرویس بهداشتی، حوله لباسی و سشوار از دیگر امکانات این اتاقها است و با دارا بودن سه رستوران ( Kösem Sultan، La Gondola و Marine) با انواع غذاهای بین المللی ،ترکی و دریایی به خود میبالد.

wow topkapi palace
wow topkapi palace

 

مشخصات هتل پنج ستاره توپکایی پالاس آنتالیا

  • آدرس :Kundu Mahallesi, Tesisler Caddesi No:442, 07112 Aksu/Antalya, Turkey
  • تلفن :00902424312323

 

عکس هتل توپکاپی پالاس آنتالیا

 امکانات هتل توپکاپی پالاس انتالیا
امکانات هتل توپکاپی پالاس انتالیا
تور آنتالیا هتل توپکاپی پالاس
تور آنتالیا هتل توپکاپی پالاس
هتل واو توپکاپی پالاس آنتالیا
هتل واو توپکاپی پالاس آنتالیا
هتل توپكاپي پالاس انتاليا